Dodatki na bloga
andziksen.blogspot.com: CARNIVAL SETS

27 stycznia 2014

CARNIVAL SETS

Witajcie!
Dzisiaj zaprezentuje Wam moje propozycje na trwający karnawał w tym roku. Karnawał jest to czas hucznych balów,imprez i zabaw, a co za tym idzie? Różnorakie stylizacje świecące,proste z elementami uzupełniającymi całość bądź eleganckie w zależności od rodzaju zabawy. Poniżej znajdziecie cztery moje zestawienia na tegoroczny karnawał.

Stylizacja dla osób lubiących "zabłysnąć" ;) Cekinowa,błyszcząca sukienka sama w sobie jest już dopełnieniem zestawu.Oczywiście,aby nie wiało nudą możemy dorzucić parę dodatków w postaci kopertówki,delikatnej biżuterii i makijażu.Kto powiedział,że zwykła,prosta sukienka może być mało efektowna? Wystarczy odpowiednio dobrać akcesoria. Piękne zdobienia przy szyi mogą zastąpić naszyjnik,a cekinowa czarna kopertówka ze złotym łańcuchem będzie idealnie pasowała do złotej biżuterii.Kolejna sukienka,do której nie musimy dobierać wielu dodatków.Niebieskie cienie,srebrne szpilki,czarno-srebrna kopertówka i jesteś gotowa do wyjścia ;)
Ostatnia stylizacja w ponadczasowym połączeniu czerni ze złotem.Zdecydowanie jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych.Zestaw idealny na bal lub imprezę ze znajomymi.

9 komentarzy:

Zapraszam do komentowania i obserwowania ;)